Teknoloji

Sepette 2.000 TL’ye varan bahar indirimleri Monster Notebook’ta başladı

Yüksek teknolojiye sahip bilgisayarlarıyla dikkat çeken Monster Notebook, bahar kampanyasını duyurdu. Kampanya kapsamında seçili Abra ve Tulpar modellerinde sepette 2.000 TL’ye varan indirim fırsatlarından yararlanılabilir. Yüksek performanslı Monster Notebook eserlerine sahip olmak için son tarih 30 Nisan 2023’tür.

Canavar Defter Yüksek performanslı bilgisayar arayan oyun tutkunlarına ve kullanıcılara hitap eden seçili Abra ve Tulpar modellerinde aktüel sepette 2.000 TL’ye varan indirim sunan bahar kampanyasını duyurdu. Kampanya kapsamında yapılan 19.999 TL üzeri alışverişlerde de bonus hediye kazanmak mümkün. Seçilen modellerde geçerli olan indirim fırsatı 30 Nisan 2023 tarihine kadar Monster Notebook mağazalarında ve internet sitesinde geçerli olacaktır.

Monster Notebook’ta ömür boyu ücretsiz bakım garantisi

Bahar kampanyasından yararlanan kullanıcılar, Monster Notebook’un sunduğu ek hizmetlerden de yararlanıyor. Canavar Defter; Ömür boyu bakım garantisi kapsamında kullanıcılara bilgisayarlarını daha uzun süre en iyi performansla kullanabilmeleri için sistematik bakım hizmeti sunmaktadır.

Kullanıcılar, cihazlarının garantileri bitse bile ömür boyu bu hizmetten ücretsiz olarak faydalanıyor. Bilgisayarlarının fan, toz, klavye, ekran temizliği ve termal macun yenileme işlemleri belirli aralıklarla ücretsiz yapılabilmektedir.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu