Haber

Özgür Demirtaş ve Buket Aydın Arasındaki Twitter Sohbeti Gündemde

Buket Aydın, ekonomist Özgür Demirtaş’ın Mikonos tatilinden yaptığı paylaşımı aktarıp, “Çeşme’ye hiç gitmemiştir herhalde” deyince ortalık karıştı. Aydın’ın geçmişteki kredi kartı ekstrelerine üstü kapalı atıfta bulunan Demirtaş, “Kredi kartım bana ait” dedi. Öte yandan Buket Aydın, “Özgür bana verdiğin cevap kumaşını ortaya koydu. Ben senin kaliteni bir tweet’le ortaya koydum. Aklını verip seni öven muhaliflerin seni övmesi gerçeği değiştirmiyor” yanıtını verdi. hakikat.”

“ÇEŞME’YE HİÇ GİTMEYELİM”

Ekonomist Özgür Demirtaş ile gazeteci Buket Aydın arasındaki Twitter atışması sosyal medyada gündem oldu. Mikonos Adası’nda tatilde olan Özgür Demirtaş, katıldığı bir partiden görüntüleri Twitter hesabından paylaştı. Buket Aydın, Demirtaş’ın paylaşımına atıfta bulunarak “Çeşme’ye hiç gitmemiştir herhalde” notunu düştü.

“KREDİ KARTIM”

Aydın’ın bu sözlerinden sonra ortalık karıştı. Buket Aydın’ın yıllar önce katıldığı bir programda üstü kapalı olarak “Patronumun kredi kartını kullanıyorum” sözlerine atıfta bulunan Özgür Demirtaş, “Kredi kartım bana ait” demişti.

“BUGÜN ÇEŞME’DEYİM ALLAH’IN İŞİNİ YAPIN”

Daha sonra bir paylaşım daha yapan Demirtaş, Çeşme’de olduğunu söyledi. Demirtaş, “İster Mikonos’ta kullanayım, ister Çeşme’de… Allah aşkına bugün de Çeşme’deyim” dedi.

AYDIN’DAN DEMİRTAŞ’A DOĞRU CEVAP

Aydın’ın Demirtaş’a cevabı sert oldu. Aydın, “Üslubuna cevabım bu. Okan Bayülgen’in programında kart verme konusu benimle ilgili değil.

“TAKİP EDEREK NEYİ PARA KAZANIYORSUNUZ, O BELİRSİZ”

Konuşmamın tamamını izleyen ve biraz aklı olan herkes bunu anlayacaktır. Ayrıca Özgür Demirtaş kartın sana ait ama yaltaklanarak nereden para kazandığın meçhul 🙂 çünkü milliyetçiliğin gündemde olduğu bir dönemde Türkiye’de hiçbir şey yokmuşçasına Yunanistan’a olan sevgin, yaşadıklarının kanıtıdır. sert. Demirtaş sen de hem kaliteni hem de kapasiteni gösterdin, senin yanında bir kadınla böyle konuşsan kim kendini kadına şiddet diye ayırır. Aptallarınızla sanal dünyada mutluluk.”

“TANIMADIĞINIZ İNSANLARLA BİR DAHA KONUŞMAYIN”

Demirtaş ise Buket Aydın’a şu yanıtı verdi: “Buket iki kulağımın arasında bir organ var ona beyin diyorlar. Ben onu kullanarak para kazanıyorum. Size bu mesajı Çeşme’den yazıyorum. Neyse ki bugün Çeşme’de değilim o yüzden söyleyeyim güzel tesadüf tanımadığınız insanlarla bir daha konuşmayın cevabınızı alırsınız.”

“NİMETLE SİZİ ÖVMEK VE BEYNİNİZİ SÖKMEK GERÇEĞİ DEĞİŞTİRMEZ”

Son bir paylaşım yapan Buket Aydın, “Özgür bana verdiğin cevap işin gerçeğini ortaya çıkardı. O o gurur duyduğun organın, övündüğün kadar çalışmıyor iki kulağının arasındaki. Kalitenizi bir tweet ile ortaya koydum, sizin topal ve beyninizi kiraya veren muhaliflerin sizi övmesi değişmiyor…”

halfetihaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu