Haber

Osman Özköylü: İki yılda Süper Lig’e çıkan çok fazla takım olduğunu düşünmüyorum

Spor Toto 1. Lig Play-Off finalinde Bodrumspor’u 2-1 yenerek adını Büyük Lig’e yazdıran Pendikspor’un teknik direktörü Osman Özköylü, “Fırsatları değerlendirerek bugün bu takımı Süper Lig’e çıkardığımız için mutluyuz. Bize en iyi şekilde verilen oyuncularımızla birlikte yaşıyoruz. Çok mutluyum, gururluyum.” söz konusu.

Pendikspor tarihinde bir altın sayfanın daha açıldığını kaydeden Özköylü, “Geçen yıl bu zamanlar 2. Lig’den 1. Lig’e yükselmenin mutluluğunu yaşarken, bugün aynı mutluluğu 1. Lig’e çıkarak yaşadık. Süper lig gerçekten önemli maçlar takım nasıl bu hale geldi bu başarı nasıl elde edildi gerçekten anlatılması lazım örneklendirmek lazım bence türkiyede bu tür örneklere çok ihtiyaç var dönemlerde Türk futbolu ekonomik krize girince bu tür yatırımcılar kulüpleri satın alıp doğru ve isabetli planlarla gruplarını oluşturdular, “Bu Türk futboluna çok büyük katkı sağlıyor. Bu işin emekçileri olarak bizler için büyük bir şans. Çünkü istediğimiz her şeyin parmaklarımızın ucunda olduğu bir kulüpte çalışma fırsatı bulduk” dedi.

“İKİ YILDA LİG’E ÇOK FAZLA TAKIM OLDUĞUNU SANMIYORUM” Pendik Belediye Başkanı Ahmet Cin Özköylü, kulüp başkanı Mahmut Türkoğlu ve ekibine teşekkür ederek, “Bize çok büyük bir fırsat sundular. Bugün bu takımı iyi kullanarak Süper Lig’e çıkardığım için mutluyum.Çok memnunum,gururluyum.İki yılda Süper Lig’e çıkan çok takım olduğunu düşünmüyorum.Bu bizim için de gurur verici. Futbol tarihinde böyle bir başarıya imza attığınız için çok teşekkür ederim.”

Basın toplantısının ardından toplantı salonuna gelen Pendiksporlu futbolcular, Osman Özköylü’yü ıslatarak Büyük Lig’e çıkma coşkusunu burada sürdürdü.

muradiye-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu