Yaşam

Olağanüstü Anlar İçin Ev Yapımı Mucizeler Bircan Yıldırım

Hepimiz hayatımızı değiştirecek ve bizi bulunduğumuz yerden başka bir yere götürecek mucizelerin hayalini kurarız. Bu mucizelere ulaşmak için çeşitli yollar deniyoruz… Meğer mucizelere ulaşmanın en kolay yolu, hayatımızdaki küçük, harika anların hakkını vermekten geçiyor.

Peki harika anları görmek, izlemek, anlamak ve almak nedir? Nerede aranır, nerede bulunur, nereden alınır, nasıl kullanılır, ne yapılır? Her birimiz o büyük mucizeyi inşa edecek yapı taşlarıyız.

Bircan Yıldırım, Harika Anlar İçin Konut Mucizeleri adlı yeni kitabıyla yaşadığımız her anı inanılmaz anlara dönüştürmemizi sağlayacak bir yol haritası sunuyor.

Kitapta verilen her teknikle, önerilen her çalışmayla, verilen her bilgiyle bir telaş içinde devam eden hayatımızda hayatın sesini duyabilmenin tekniklerini adım adım görüyoruz.

Olağanüstü bir karşılaşma

Olağanüstü anlarla yarışmaya hazır mısınız? Ayaklarınızın yerden kesileceği, midenizde kelebeklerin uçuşacağı, yerinizde duramayacak ve hayatınızın uzunluğunu asla unutamayacağınız anları yaşamaya hazır mısınız? İnanılmaz anlar sihirli anahtarlardır ve her anın içindedir.

Sayfa: 176

fark edilmeyi beklemek

İçtiğiniz suyun, soluduğunuz havanın, tatlı uykunuzun, köpüklü kahvenizin, demlediğiniz çayın, yediğiniz lokmanın, bir telefonun, saksıdaki bitkinizin, kitabınızın gücünü dönüştürerek büyük zaferlerinize harika anlar biriktirmeye başlayın. küçük bir tarifle okursunuz. Hayat sadece fark edilmeyi, vermeyi bekliyor…

Kitap sayfası için iletişim:

[email protected]

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu