Yaşam

İzleyenlerden Kaçmadı! The Kingfisher’da Suna ve Seyran’ın Giydiği Yeşil Kazak Hakkında Önemli Detay

Ekranların fenomen dizisi Kingfisher, özellikle son birkaç bölümde seyircinin limitli katıyla oynamakta oldukça ısrarcı. Pelin ve annesi Zerrin’in ördüğü çorap çeşitleri Ferit ve Seyran’ı ayrılığın eşiğine getirirken, yeni bölüm fragmanında küçük bir ayrıntıyı fark eden dikkatli izleyiciler dizinin final sahnesi hakkında tahminlerde bulundu.

Ekranların fenomen dizisi Yalıçapkını’nda sular durulmuyor.

Pelin’in annesi Zerrin’in diziye girmesiyle Seyran ve Ferit’in ortasındaki kara kedilerin sayısı artarken, İfakat’ın son bölümde Zerrin’e yaptığı yardım şimdi de seyirciyi doğru düzgün ayağa kaldırdı.

Esme ve Zerrin karşı karşıya gelip İfakat ailenin tüm sırlarını Zerrin’e anlatırken tüm oklar Ferit’i işaret ederken Seyran ve annesi Ferit’e asla inanmayıp diziyi çıkmaza sokar.

Son olarak Ferit’in şiddet görmüş bir kadın olan Seyran’a elini kaldırması büyük olay yaratırken, artık çiftin ayrılığını kesin gözüyle görüyoruz ve yeni bölüm fragmanı bunun sinyallerini veriyor.

Fragmanda izlediklerimize göre Seyran baba evine dönüşü ve herkes ayrılma kararı alırken dikkatli bir izleyici dizi hakkında bir ipucu keşfetti!

Seyran’ın Kazım’la konuşurken giydiği yeşil kazak, yine olaylı 19. bölümde Suna’nın Kazım’a Ferit’in Pelo’yu eve getireceğini açıkladığı kazakla aynı!

Cuma günü izleyeceğim bölümle aynı gerilim seviyesinde olan 19. bölüm sonunda büyük bir ayrılığı beklerken Kazım ve Ferit’in konuşması bize su verdi.

Çoğu izleyici bu bölümün sonunun aynı mantıkla biteceğini ve yeşil süveterin ipucu olacağını düşünüyor.

Konuyla ilgili bazı yorumları buraya bırakalım:

?

?

?

?

?

?

?

Bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce yeşil kazak detayı bir ipucu olabilir mi?

ekinozu-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu