Haber

Çamyuva Turizm Bulvarı yenileniyor

Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, Çamyuva Mahallesi Turizm Bulvarı’ndaki altyapı ve üstyapı yenileme çalışmalarını yerinde inceleyerek bilgi aldı. Çalışmalar kapsamında 790 metrelik yol asfaltla kaplanacak. Önder Topaloğlu’na, Belediye Başkan Yardımcıları Emin Gül ve Baki Yalın ile Belediye Çamyuva Mahalle Sorumlusu Özgür Şahin eşlik etti.

Çamyuva İlçesi’nin en işlek yerlerinden biri olan Turizm Bulvarı’nda bozulan ve yıkılan yerlerin bakım ve onarım çalışmaları kapsamında 790 metre uzunluğundaki yola asfalt döküleceği bildirildi.

Toplam 11 bin metrekare alanda 790 metrede dökülecek asfalt çalışmalarının yanı sıra 830 metre yağmur suyu drenaj hattı, 2 bin 370 metrekare çiçeklik, 22 aydınlatma direği, sulama tesisatı yapılacağı öğrenildi. ve peyzaj çalışmaları yapılacaktır. Öte yandan İstiklal Caddesi’nde kilitli taş döşeme çalışmalarının devam ettiği belirtildi.

Başkan Topaloğlu yaptığı açıklamada, “Çamyuva İlçesinin en işlek yerlerinden biri olan Turizm Bulvarı’nın tadilatına başlıyoruz. Zamanla bozulan ve bozulan yolumuzu ve altyapımızı tamamen yenileyeceğiz. Turizm sezonu açılmadan çalışmalarımızı tamamlayıp halkımızın hizmetine sunacağız. Halkımız için hizmet üretmeye devam edeceğiz.” söz konusu.

 

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

haberkurucasile.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu