Yaşam

Beylikdüzü Belediyesi tarafından düzenlenen Nisan ayı kültür sanat etkinliklerinde sanatseverleri dopdolu bir program bekliyor.

Beylikdüzü Belediyesi’nin Nisan ayında düzenlediği kültür sanat etkinliklerinde yine dopdolu bir program sanatseverleri bekliyor. Sanatseverlerin buluşma noktası olan Beylikdüzü Atatürk Kültür ve Sanat Merkezi birçok etkinliğe ev sahipliği yapacak.

Beylikdüzü’nde kültür sanat etkinlikleri nisan ayında da kesintisiz devam ediyor. Beylikdüzü Atatürk Kültür ve Sanat Merkezi (BAKSM) Beylikdüzü Sahnesi’nde tiyatronun usta isimleri sanatseverlere unutulmaz anlar yaşatacak. Beylikdüzü Belediye Tiyatroları tarafından ücretsiz olarak sahnelenecek Oldukça Komik, Hastalıklı oyunların yanı sıra 1984 Büyük Tutukluluk, İmparator, Boşlukta Kal Çok Güzelsin, Duvar, İki Bekar, Ödemeyeceğiz, Azizler veya Günahkarlar, Memleketimden Gelenlerin Görüntüleri, Fırat Tanış ile Gelin Buluşalım Şahları Vururlar Olalım, tiyatro oyunları Beylikdüzü Sahnesi’nde seyircisiyle buluşacak.

Minik izleyiciler de unutulmadı.

Belediyenin düzenleyeceği kültür sanat etkinliklerinde çok sayıda etkinlik minik seyirciler için sahnelenecek. Beylikdüzü Sahnesi’ndeki etkinliklerde Taban Deniz Kasabası, Kahvaltı Saati, Çocuklar İçin Caz, Taş Faz, Mila ve Müzik Dehası Bestecileri ile çocuklar keyifli anlar yaşayacak.

BAKSM’de düzenlenecek kültür sanat etkinliklerine katılmak isteyen vatandaşlar, Beylikdüzü Belediyesi’nin kurumsal internet sitesi www.beylikduzu.istanbul adresinden etkinlik takvimine ilişkin detaylı bilgiye ulaşabilecek.
Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

kinikhaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu