Haber

Berkay Kuruçeşme’de muhteşem konser verdi

Sezonun son açık hava konserini Kuruçeşme’de veren ünlü pop sanatçısı, Boğaz’ın muhteşem atmosferinde özenle hazırladığı repertuvarı, orkestrası ve dansçılarıyla hayranlarına unutulmaz bir gece yaşattı.

POP MÜZİĞİN NABIZI BOĞAZ’DA BERKAY’LA ATIYOR

Müzik listelerini alt üst eden “İnanıyorum” modülüyle hayranlarına “Merhaba” diyen Berkay, 2,5 saat süren sahnesiyle heyecanı doruğa çıkardı. “Gel Gel”, “Hayatımın Geri Kalanı”, “Ele İnat” adlı yavaş şarkılarıyla romantizm rüzgarları estiren ünlü pop şarkıcısı, “Yaz” ve “İki Heceler” gibi hareketli şarkılarıyla da şenlik ateşledi. “.

Sahne gücü ve performansıyla kendisini izlemeye gelen hayranlarını büyüleyen Berkay’a gece boyunca seyirciler de eşlik etti. Geçmişten günümüze en sevilen şarkılarını tek konserde tamamlayan Berkay, farklı sanatçılardan oluşan geniş repertuarıyla unutulmayacak bir müzik ziyafetine daha imza attı. Tilbe yıldızından “Durun Kalbim” dedi.

Barış Manço’nun “Sarı Çizmeli Mehmet Ağa” adlı eseriyle heyecan yarattı. Muhteşem konserin finalinde oyun seslerine yer veren ünlü sanatçı, eğlenceyi ikiye katladı.

Paraf Kuruçeşme Açık Hava’yı dolduran müzikseverler, halay çekerek Berkay ve dansçılarına eşlik ederek renkli görüntüler oluşturdu.

lalapasahaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu