Yaşam

Adım Farah Dizisi Yeni Bölüm Fragmanı Yayınlandı: Adım Farah 2. Bölüm Fragmanı ve Son Bölüm Özeti

Ekranların yeni dizisi Adım Farah ilk bölümüyle izleyicilerden tam not aldı. Başrollerini Demet Özdemir ve Engin Akyürek’in paylaştığı dizi hem konusu hem de oyuncu kadrosuyla oldukça beğeniliyor. Her çarşamba izleyici ile buluşan dizinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı. İşte Adım Farah dizisi yeni bölüm fragmanı ve son bölüm özeti…

FOX TV’nin 03 Medya imzalı Adım Farah adlı yeni dizisi kısa sürede geniş izleyici kitlesi kazandı. Her çarşamba ekranlara gelen dizinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı.

İşte dizinin yeni bölüm fragmanı ve son bölüm özeti…

Serinin son bölümünde; Farah, İran’dan kaçarken hamile olduğunu öğrenir. İstanbul’da kalmak zorunda kalan Farah, ameliyatı bırakıp temizlik yapmaya başlar.

PID ile uğraşan Farah’ın oğlu tüm hayatını oğluna adamıştır. Temiz olduğu bir gün görmemesi gereken bir olayla karşılaşır ve Tahir Lekesiz ile tanışır.

Tahir kendini hiç istemediği bir ortamda bulurken, Farah da oğlu için susmak zorunda kalacaktır.

Serinin yeni bölümünde; Farah bu işten kurtulmaya çalışırken Tahir rahatsız olacaktır. Farah’ın oğlu, Tahir’le yakınlaşmaya başlar.

Farah ve Kerimşah’ı başka bir eve taşırken Tahir bir karar vermek zorunda kalacaktır. Mehmet evlerine gelir ve durumu çözmeye çalışır.

Tahir’i yanına çağıran Ali Galip, Farah’ın ölmesi gerektiğini söyleyince her şey bir anda değişir.

Benim Adım Farah 2. Bölüm Fragman 1 | Yarın Bugünden Daha Güçlü Olacak!

haberkarakocan.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu